Чет муабети (ти реков-ми рече)

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
само неκој на нивен ρанκ би помисли ваκва глупост.
Само некој на твој ранк може да ги разбере идиотизмите што ги пишуваш.

Цорки и викторче барем раснеле а ти си закржлавен и во мозок и во говор.Престани бе више со таа говорна мана на вреѓање!
:rofl
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Јас се сомневам дека во близина на местото во кое си растел се наоѓало складиште за нуклеарен отпад, провери за секој случај...
Кај викторче друго е во прашање...
:roflЧовече,каква ли смисла за хумор имаш,ако ми поверуваш сум се згазил од смеење,и за тоа ти благодарам многу.Од кај ти тикнуват само овие хумористични серијали на постови.Нее,Алтаир неможе за малиот прст да ти се фати,тој кажува нешто,ама ептен глупаво и несакам да го цитирам,сакам да кажам не заслужува да трошам прсти за неговите арогантни и апсурдни коментари.ама твоите постови се толку апстракни што просто ме импресуионираш со самите нив.
Што да ти кажам,еве,несакам мојот пост да биде толку навредлив како твојот,и најмалку што сакам, е, да се замарам со погрдни коментари,ама неможам а да не ти кажам дека ваквите твои навредливи постови не водат никаде,освен враќање со иста мера.Имено твоето јавно излагање овдека на форумот укажува на фактот дека,заправо ти си тој што девет месеци си го поминал во радиоактивна утроба,и на крајот ништо не останало во таа твоја шуплива балка,што само се занимава со навредливи постови.
НЕзнам зошто се замараш со моите коментари,ако не ти се свиѓат,немораш да ме читаш,а најмалку да ме цитираш.Тука си како темпирана бомба,и те гледам толку лесен за експлозија кога сакам тогаш би те активирал,а сето тоа води кон тоа дека си глуп и недоносен.волот кога рие сам си фрла песок на глава,така и твојата работа.Целта на мојот коментар беше да кажам дека дивата орхидеја нема повеќе јузери,на крај излезе дека некој сака војна,како и обично.
А оној што ја започна оваа такозвана војна сега се крие како пУтКа под кошула.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
@corki а од каде па знаеш ти дали има или нема орхидеја друг акаунт?
Моментално има само еден што може да потврди или негира ама тој еден треба да си го смени никот од ipopovski во Халеева Комета.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
@corki а од каде па знаеш ти дали има или нема орхидеја друг акаунт?
Моментално има само еден што може да потврди или негира ама тој еден треба да си го смени никот од ipopovski во Халеева Комета.
Прашуваш за дивата орхидеја или за орхидеа,две ги има на форумов!??
Вероватно цорки верува во мене и многу му е јасно дека мене не ми требаат други акаунти,само не ми е јасно зошто ти се сомневаш дека не е тоа вистина??
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Прашуваш за дивата орхидеја или за орхидеа,две ги има на форумов!??
Вероватно цорки верува во мене и многу му е јасно дека мене не ми требаат други акаунти,само не ми е јасно зошто ти се сомневаш дека не е тоа вистина??
Јас се сомневам во се`, сомнежите носат сознанија и откритија. Зошто би ми било забрането да се сомневам дека имаш дупли профил? Не дека нешто посебно ми значи дали имаш или немаш, моментално ми е сеедно ама битна ми е поентата. А цорки/чорки како и да се чита освен ако не седи 24 часа до тебе и пази што правиш не може да знае дали имаш дупли профил. Ни јас не знам.