Сакам да кажам/Сакам да прашам

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Отвори ги темите таму за предлози и критики и види што од напишаното е остварено. Првин ако го најдеш админот земи си го за дома оти веројатно е во потрага по билката на бесмртноста, па после поздрави го од форумот.
Ако до сега не е остварено може сега ќе биде, да си ја пробаме среќата :-P
дојдете на темата за предлози и секој во неколку точки нека се изјасни што бара и што ќе помогне за активноста на форумов
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Ако до сега не е остварено може сега ќе биде, да си ја пробаме среќата :-P
дојдете на темата за предлози и секој во неколку точки нека се изјасни што бара и што ќе помогне за активноста на форумов
Не знам како замислуваш ти ама кога пишуваш еднаш и си игнориран, пишуваш втор пат такоѓе, пишуваш осми пат и гледаш дека пак џабе си пишал си викаш „шо го вртам, не пишам уште еднаш“. После некое време едноставно ти е сеедно дали нешто има намера да се смени затоа што веќе Марс и Јупитер дошле во линија со соѕвездието Риби. И така.
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Прифаќам и критика дека администрацијата е тапа, ама членовиве тука па кој од кој се. Милина да ти е да модерираш теми и да дебатираш, прекраснотии невидени, абе да не ти се станува од пред екран.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Што е сеа демек членовите не вредат, глупи се па демек кој од кој поглуп или нешто трето неразбирливо?
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Што знам, мене тоа „...членовиве тука па кој од кој се... абе да не ти се станува од пред екран“ не ми изгледа така ама небитно. И онака нема ништо посебно да промени тоа како сум сфатил нечиј пост.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Абе искрено .. одамна ипоповски каде каде беше поактивен. И непреведени делови средуваше, нешто ако не работи одма или гасеше форум додека се среди или во меѓувреме средуваше .. Полани за Нова Година тури нешто што личеше на снег (не дека е којзнае колку битно тоа, али ипак е), годинава тикви поголеми цветаа .. И не гледам како е тоа вина на членовите. Ако не може сам, па мајке му нека си земе уште некој.
Неколку форуми што знам, имаат 2 - 3 админи. Едниот ако не може нешто, нека средат другите. Одамна реков дека сам не може да среди се.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin and alba

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Ако до сега не е остварено може сега ќе биде, да си ја пробаме среќата :-P
дојдете на темата за предлози и секој во неколку точки нека се изјасни што бара и што ќе помогне за активноста на форумов
@Makedonec со тиква нема да го подобриш форумот;)