Han Wavel
Не за фаќање, за победата да се частиме. Што фан си ти ваков :(
Ко еден погоре, фан им бил ама ги замразил зошто го паѓале во кладилници. Те сакам јас, ама ќе ти раскинам ако ја изгубиш работата. :zelen
Па за победата ќе се частиме, ама финтата е да имаме пари за частење. :)
Иначе за победата таман работа, јас ќе частам ако победиме, а ако го погодам резултатот 0:2 тогаш не знам, ќе направам нешто екстремно. :)

Тетовирај го резултатот на рамо.
Јас мислам дека прво полувреме ќе дадат Милан гол, па за кратко ќе им израмнат, или еве нека биде второ полувреме да израмнат, ама некаде 50 мин и до крај ќе биде така...

:eek
Ќе го тетовирам ама не на рамо, if you know what i mean. :)

Туку кажи ми, имаш искуство со онлајн кладење? :)

Хоуп*

Proton
2,410
4,218
753
Со Рома Милан ептен беше потценет, а играше ем во гости ем кај Рома демек РОМА ЕЈ РОМА ем со црвен..

Han Wavel
Лопез да не беше, не знам. Во второ подобро игравме ама тоа е, и за црвениот би се замислил. На судијата мислам дека му се спиеше и затоа не судеше добро.

Шутот на Мексес од 20 и повеќе метри да беше гол, тоа ќе беше гол на сезоната.