Чет муабети (ти реков-ми рече)

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
Извадете го осигурачот од таблата кој што е за шпоретот дури не најдете асален мајстор иако во хунзистан и тоа е сериозен предизвик...
Можеби и не е најдобро место да биде до мијалникот, секогаш може да капе некаде, влага... ако имате простор - преместете го ...
Асолен мајстор е тешка операција...
Сега силом прилике (нели така сите правиме, откако ќе се случи нешто тогаш превземаме мерки) и ќе преместиме и ќе реновираме а и шпорет нов ќе земеме...:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Е така кажи. Знам дека ти се мех, имаш доста сличен вкус и мислења со @existence , па не ни очекував ништо поинаку. Него, барем за едно се сложуваме, а тоа е дека од цела дискографија Nightmare е најдобриот албум. Али не ти верувам веќе на вкусот штом City of Evil не ти се допаѓа. :zelen
Dear god, seize the day, so far away, beast and the harlot, blinded in chains, Nightmare, welcome to the family, victims, bat country, carry on.
Толку.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
не знам ама само таков жанр у последно време гледам, се' другото ми е тапа :rofl
јас си спијам иначе, ко бебенце...не се секирај, ти ако сакаш предложи.. :zelen
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
не знам ама само таков жанр у последно време гледам, се' другото ми е тапа :rofl
јас си спијам иначе, ко бебенце...не се секирај, ти ако сакаш предложи.. :zelen
Ех па не знам што да предложам, сите што сум ги гледал ги знаеш. Ај ако погледнам некој нов ќе ти кажам. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Змејче