(За девојките) Дали ве привлекува задникот кај машките?

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Ова е нова мода поради дејството на медиумите врз младата женска популација. Вашите мајки и баби не знаеле дека машки гз е секси бидејќи мајките имале 2 канали на ТВ со чудна програма а бабите еден или ниеден. На радио не емитувале газови. Затоа, нивните ќерки и внуки виделе во некоја серија шо е секси. Разбирливо е широки рамена, мускули, поизразена вилица etc. што женската потсвест ја декодира како израз на физичка сила, потенција и слично бла бла еволуција биологија бла бла....
Задникот како објект на обожување е нејасна ситуација, освен за гејој...:^)
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Абе, мене само непријатно ми е да видам некој толку стегнат, што газот и дарот од Бога ко топографски карти му се оцртуваат преку фармерки и згора на тоа се достегнати со ремен, да пуца. Па имаш планински врвови со рекиче позади, и лева или десна притока однапред, евентуално вештачко езерце, ако е зберено на купче на средина...а само таквите, сакала или не, мамат погледи, вака немам навика, нит потреба да гледам по машки задници.
Што ќе ми е, кога маживе не се модерни ко нас, да ловат плен во танга и хеланка. (n)
 

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Се` што е убаво, вреди да се гледа. Не дека има некое значение ама добар газ си е добар газ, без разлика дали е женски или машки.
И да, ме привлекува.
 

rain-bow

Истакнат Член
21 ноември 2014
174
79
338
Да, ме привлекува.....Уште коа маж ми ми беше другар, го загледуев во задникот. Не дека не ме привлекуваат и други работи.
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Дај ако не да направиме наша фотосесија на машки газиња па девојкиве да дадат оцена :) ?!?!