Сакам да кажам/Сакам да прашам

MimeQueen

Полноправен Член
13 јануари 2014
86
41
18
25
Дали некој оди на факултет,каков?

сдк... многу ми фалиеа фацкиве од форумов вчера и некни... таман влегов во шема, принудно излегов на 2 дена... зезнато... Некој за кафе?
Може Сашко :D Баш ми се пиеше едно кафе,изгледа имам друштво:kafe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МалиСашко

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Случајно некој да не знае дали вечерва работи клуб Лектира во Битола? Пошто слушав гласини нешто дека го затвориле....
 

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
30
домче
Дали некој оди на факултет,каков?


Може Сашко :D Баш ми се пиеше едно кафе,изгледа имам друштво:kafe
Ух... забаено, ама не е забораено... Извини, морав да ја киднам прееска...
p1150361-a.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
И така и денеска ми се уништи денот..
Си поминав најубаво со најјакото друштво и сега ти пишат Срцка,погоди што предмети ти се паднаа на екстерното :(
Најтешкитеееееееееееее нее е ферр :place ци умрам,шо само јас треба да учам :place Леле ако извадам слаба оценка, професорката ќе ме обесе. Ах Даворчее колку учење те чека овие денови не си свесен, поарно умри си :(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kisserboy

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
28
Битола
И така и денеска ми се уништи денот..
Си поминав најубаво со најјакото друштво и сега ти пишат Срцка,погоди што предмети ти се паднаа на екстерното :(
Најтешкитеееееееееееее нее е ферр ци умрам,шо само јас треба да учам :place Леле ако извадам слаба оценка, професорката ќе ме обесе. Ах Даворчее колку учење те чека овие денови не си свесен, поарно умри си :(

Истиот ден го поминвам ијас ми иди да се убијам аман значи како можеше баш мене такви предмети а со помислата дека утре треба во 7 да сум на школо ме докрајчува уфф бе аман.. :( :place
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Давор