Турски серии

Sebastian

Активен Член
17 февруари 2012
174
110
43
Интересна....пффф долина на волците(одредено прикажување на мафијата) најглупа...многу ги има и сеуште се прикажуваат за жал :/
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
турски серии брат...па ниедна не ми е интересна
Долина на Волците многу е исповрзана....и таа не ја гледам ама барем е интересна
не е како другите....ке плачеме зошто она го сакала вој па вој ја сакал онаа па што ти знам шо
глупости еден тон....
 

Elena

Истакнат Член
14 февруари 2012
155
169
343
Home.
НЕ гледам ниедна друга турска серија освен Долина на волците. :) Другите тапа :)))
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cakar_ulav

Ivona Kicevo

Полноправен Член
13 јуни 2012
38
27
18
35
Нова серија која се емитува на Канал 5 Телевизија Секој ден од понеделник до петок во 21:00 ч. и репризно во 17:00 ч.
ТЕМАВА Е ОТВОРЕНА ЗА ВАШИТЕ ВПЕЧАТОЦИ, СЛИКИ, И ДРУГО па повелетееее
ask-i-memnu-ask-i-memnu-32059992-750-509.jpg
 

Ivona Kicevo

Полноправен Член
13 јуни 2012
38
27
18
35
Да не беше серија ќе беше интересно за дискутирање.

МНОГУ Е ЈАКА И ИНТЕРЕСНА ТАКА ДА НЕ МИ СМЕТА ШТО Е СЕРИЈА ИЛИ ДА БЕШЕ ФИЛМ
НО СЕРИЈАТА Е УБАВА ШТО ПОДОЛГО ВРЕМЕ ЈА ГЛЕДАШ ТОА Е ПОВОЗБУДЛИВО :wavespin
 

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,155
7,687
1,183
земјата на чудата
МНОГУ Е ЈАКА И ИНТЕРЕСНА ТАКА ДА НЕ МИ СМЕТА ШТО Е СЕРИЈА ИЛИ ДА БЕШЕ ФИЛМ
НО СЕРИЈАТА Е УБАВА ШТО ПОДОЛГО ВРЕМЕ ЈА ГЛЕДАШ ТОА Е ПОВОЗБУДЛИВО :wavespin
Не гледам серии па неможам да дискутирам.
Премногу предвидливи се.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Badgirl and Ivona Kicevo

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Има и многу други теми за серии не дека нема на форумов но барем да си се потрудела нешто повеќе за воведот да најдеше да објаснеше за што се работи во серијата или филмотт:D демек јас знам која е таа Бихтер или тој Аднан а сликите па воопшто не ми се отвораат барем мене..
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Постои аргентинска серија се вика Pasion Prohibida, таа е еквивалент на оваа. Е сега не знам која е копијата, само знам дека освен глумицата што е :frantic во оваа аргентинската верзија друго се’ е (puke). Јас ја гледам ради што генералниот дома ја гледа, ама глупава серија навистина. Нема поента.
Се зборува за некоја си таму девојка што ќе се вљуби во некој си таму фраер(кој може да и биде татко) ќе се омажи со него, арно ама ќе се вљуби после и во внук му, кој уствари не му е внук, туку му е така, од некаде дојден па си го вика внук(Типично за сериите од Телемундо).
Глупости.
Убаво е за тепање време кога немаш попаметна работа, ама да се отвора теми на оваа глупост? Не ме зезајте бе :(
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Ивона, а да ги читнеш темите во За форумот и останатите подфоруми за да видиш како треба да изгледа една тема, воведот на истата, мислењата потоа (вклучувајќи го и тоа дека не треба да напишеш ново мислење на секоја секунда како да е чет), како се прикачуваат слики, итн... Барем објасни што серија е, за што се работи, твој впечаток (не, "многу е интересна" не е доволно) или слично, да натераш некој да се заинтересира да ја загледа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis