Специјален поздрав до...

Самовила

Полноправен Член
6 април 2013
48
33
18
Сп до сите и воедно да ви посакам убав ден
942024_525769137464287_1337405514_n.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Ајде вака...
Ке ги поздравам личностите кои многу ми значат...и ми се интересни.

Believe (Иако не си овде повеке на форумот сепак...си во моето срце...Остани таму кај што си а следната недела хехехе те чека пријатен ручек):igra
Ночной охотник (па кај си бре брате мој :roflод кога не сме си пишале на фб?од вчера вечер...После ке те малтретирам малку...):)
Aristokrat (Е со тебе одамна се знам,прекрасна личност си,продолжи да си ваков и не се менувај океј? ) ;)
Photographer (Главо заљубена...Луда главо...хехехехе кај си бе ти :p жив здрав прав?)
WomanInRed (сестричке моја се дружиме две години :Dи ми е мило што имам таква личност во мојот живот...Чувај ми го него кога мене ке ме нема.. Знаеш на кој мислам нели?На (sun) мое...)
Кој ли следи сега? (wasntme)
А да...parvati (поздраф нездраф од Бамболинчето :p и фала ти за тогашните комплименти на скајп.) Утре се крева пехарот и се испрака Ферги,земи си палома...За секој случај.
990Freak (Jaooooooo сега би те нарекла така како што те викам ама не е дозволено на форумот така да ке си кутам. Остани мирен.)Пис.(hug)
Kaarikuto (луд си позитивна смисла )
Marchisio (Изеди еден хамбургер за мене )


И така луге останете ми убави...Ве сакам,посебни сте и иако некои не познавам...Ви благодарам што постоите...


images


Љуби вас МериСелест (hug)
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Специјален поздрав до комшивкана Љуба, со истоимената песна Љубоооо морен сум на твоето куче, твоето куче, твоето куче..
И оваа прилика ја користам да ги поздравам Kitty и Nightmare_f со една многу многу ептен многу прејанпре еротска песна каде се зборува за романтична вечера од едена врвна сексибилна пејачка(inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Nightmare_f and Kitty

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
кога сме кај вечерата, најинтересни ми се оние куварите на хрватска телевизија...
Оваа состојка ја има во секоја кујна, и ќе извади копито од еднорог.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty