1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Wesley
Последна активност:
2 јули 2013 во 14:38
Зачленет на:
24 јуни 2013
Мислења:
6
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Пол:
Машки
Роденден:
7 декември 1987 (Возраст: 30)

Сподели:

Wesley

Нов член, Машки, 30

Wesley последен пат беше виден/а како:
2 јули 2013