1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Weird0
Последна активност:
9 декември 2017 во 19:06
Зачленет на:
Среда
Мислења:
1
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Пол:
Машки
Роденден:
18 јули 1994 (Возраст: 23)

Сподели:

Weird0

Нов член, Машки, 23

Weird0 последен пат беше виден/а како:
9 декември 2017 во 19:06