1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Water
Последна активност:
3 септември 2012 во 23:35
Зачленет на:
18 август 2012
Мислења:
7
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
19 јуни 1994 (Возраст: 23)

Сподели:

Water

Нов член, Женски, 23

Water последен пат беше виден/а како:
3 септември 2012