1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
vladimirpp
Последна активност:
16 август 2012 во 17:50
Зачленет на:
16 август 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
17 април 1994 (Возраст: 24)

Сподели:

vladimirpp

Нов член, Машки, 24

vladimirpp последен пат беше виден/а како:
16 август 2012