1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
VictorY
Последна активност:
20 мај 2017 во 18:02
Зачленет на:
30 април 2017
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
26 октомври 1999 (Возраст: 18)

Сподели:

VictorY

Нов член, Машки, 18

VictorY последен пат беше виден/а како:
20 мај 2017