1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Vasko
Последна активност:
29 декември 2013 во 21:21
Зачленет на:
29 декември 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
14 јануари 1981 (Возраст: 37)

Сподели:

Vasko

Нов член, Машки, 37

Vasko последен пат беше виден/а како:
29 декември 2013