1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Teresa
Последна активност:
29 октомври 2018 во 18:48
Зачленет на:
15 јануари 2016
Мислења:
29
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
303

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
мај 31
Локација:
Скопје
Професија:
студент

Сподели:

Teresa

Истакнат Член, Женски, од Скопје

Teresa последен пат беше виден/а како:
29 октомври 2018