1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
TENDO
Последна активност:
26 декември 2013 во 23:26
Зачленет на:
26 декември 2013
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
14 јануари 1985 (Возраст: 33)

Сподели:

TENDO

Нов член, Машки, 33

TENDO последен пат беше виден/а како:
26 декември 2013