1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Sword
Последна активност:
17 јуни 2012 во 21:40
Зачленет на:
17 јуни 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
13 август 1990 (Возраст: 27)
Локација:
Prilep

Сподели:

Sword

Нов член, Машки, 27, од Prilep

Sword последен пат беше виден/а како:
17 јуни 2012