1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Stojne
Последна активност:
22 февруари 2019 во 22:35
Зачленет на:
29 јануари 2015
Мислења:
321
Допаѓања:
100
Поени од трофеи:
1,053
Пол:
Женски
Роденден:
21 јуни 1996 (Возраст: 22)

Сподели:

Stojne

Староседелец, Женски, 22

Stojne последен пат беше виден/а како:
22 февруари 2019 во 22:35