1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Shoteegajle
Последна активност:
28 април 2014 во 23:35
Зачленет на:
28 април 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
13 јануари 1996 (Возраст: 22)
Локација:
Radovis

Сподели:

Shoteegajle

Нов член, Машки, 22, од Radovis

Shoteegajle последен пат беше виден/а како:
28 април 2014