1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
sgjhg
Последна активност:
7 април 2013 во 18:54
Зачленет на:
7 април 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3
Роденден:
12 октомври 1991 (Возраст: 27)

Сподели:

sgjhg

Нов член, 27

sgjhg последен пат беше виден/а како:
7 април 2013