1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Roger.J.Borowski
Последна активност:
19 ноември 2018 во 04:25
Зачленет на:
27 септември 2018
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Роденден:
12 февруари 1998 (Возраст: 21)

Сподели:

Roger.J.Borowski

Нов член, 21

Roger.J.Borowski последен пат беше виден/а како:
19 ноември 2018