1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Real Madridd
Последна активност:
16 април 2013 во 18:49
Зачленет на:
16 април 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Женски
Роденден:
12 октомври 1988 (Возраст: 30)

Сподели:

Real Madridd

Нов член, Женски, 30

Real Madridd последен пат беше виден/а како:
16 април 2013