1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од Radoznala1

 1. 10
  Доделено: 26 декември 2017

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 2. 5
  Доделено: 6 декември 2017

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 3. 2
  Доделено: 28 ноември 2017

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 4. 1
  Доделено: 12 ноември 2017

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.