1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
poslusen
Последна активност:
27 декември 2018 во 14:18
Зачленет на:
8 јануари 2016
Мислења:
27
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
303
Пол:
Машки
Роденден:
11 јули 1983 (Возраст: 35)

Сподели:

poslusen

Истакнат Член, Машки, 35

poslusen последен пат беше виден/а како:
27 декември 2018