1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Pisces
Последна активност:
28 јуни 2017 во 23:43
Зачленет на:
4 јули 2016
Мислења:
33
Допаѓања:
37
Поени од трофеи:
28
Пол:
Женски
Роденден:
февруари 27
Локација:
На седмо небо

Сподели:

Pisces

Активен Член, Женски, од На седмо небо

Убавата жена е добра три месеци,а добрата жена е убава цел живот ;) 18 февруари 2017

Pisces последен пат беше виден/а како:
28 јуни 2017 во 23:43