1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Скорешната активност на Outrider

  1. Outrider одговори на темата Premier League 2017/18 (FA Cup, Carabao cup, Championship).

    Ќе отворам деновиве, да ги објават составите сите екипи :kafe Секако дека е достигнување тоа од Салах но не треба медиуми да се...

    23 мај 2018 во 23:48
  2. На Outrider му/ѝ се допаѓа мислењето на existence во темата Premier League 2017/18 (FA Cup, Carabao cup, Championship).

    Малку се претера со Салах ама не е дека нема добар учинок. Во тоа време поинакви биле правилата, види колку ќотек јаделе голманите, плус...

    23 мај 2018 во 23:23