1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Outrider
Последна активност:
17 октомври 2017 во 10:32
Зачленет на:
23 мај 2013
Мислења:
4,583
Допаѓања:
5,130
Поени од трофеи:
1,183
Локација:
Disco
Професија:
Condescending Rat

Сподели:

Outrider

A Witty Cat, од Disco

Член на администрација

Harry Roberts is our friend, he kills coppers 5 јануари 2015

Outrider последен пат беше виден/а како:
17 октомври 2017 во 10:32
  1. Pol Pot
   Pol Pot
   Собирам револуционери, сакаш да се пријавиш?
  2. Coccinella
   Coccinella
   "Инаку Кум, сите делови и општо филмови за секакви мафии, талијански, руски, кинески не знам какви, попуписмени ретарди кои се глорифицирани по филмови врз основа на нивната психопатија... сеуште не е јасно зошто се трошеле такви ресурси, глумци, сценаристи, режисери......за снимање филмови за некој имбецил од селендра во Сицилија..."
   https://media.giphy.com/media/iBPcWLV0UXoOs/giphy.gif
   1. Outrider
    Outrider
    Легендата вели дека Брандо имал запек за време на снимањето...
    7 февруари 2017
  3. Aristokrat
   Aristokrat
   Koga sk?
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Aristokrat
    Aristokrat
    Да да обавезно
    25 јули 2016
   3. Outrider
    Outrider
    Лета време, кога беше лани есента или така нешто ...
    25 јули 2016
   4. Outrider
    Outrider
    Ако ве носи пат накај Охрид некогаш, пиши ќе седниме на некаков алкохол :)
    25 јули 2016
  4. Big Berta
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Big Berta
    Big Berta
    За фамилија што си живеат оф д грид во Македонија, Кожув, такви хепи целите. :)
    5 ноември 2015
   3. Outrider
    Outrider
    Пак не го отвара, ќе пробам со спарк
    7 ноември 2015
   4. Outrider
    Outrider
    Не можам да го отворам, ќе можеш со копи пејст во сандаче да ми го пратиш текстот, pls :)
    10 ноември 2015
  5. Big Berta
   1. Outrider
    Outrider
    Не можам да го отворам пошто имам стрим отворено, ќе се читнеме после на скајп :)
    27 октомври 2015
  6. Electra
   Electra
   ОМГ. Госп0 здравје да ти дајт. Сида лечи каналон!
   1. На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Outrider
    Outrider
    Опа имало и треш канал... треба да отворам тема за треш, не само музика, материјал и онака има премногу
    28 август 2015
   4. Electra
    Electra
    Ми го навреди каналот. :( Али гоу фор ит за темата. :D
    28 август 2015
   5. Outrider
    Outrider
    така нагалено ги викам, треш :)
    29 август 2015
  7. Давор
   Давор
   Абе, ти од која секта беше? Оваа мојата многу се напнала по Дејмон, многу мрачен бил не знам ти што таму, јас многу нежен сум бил. Сериозно размислувам да се приклучам во некоја секта, па да знам кај имам врски :D Ахх ваа љубовта шо не праи :S
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Outrider
    Outrider
    Не оди тоа така кај нас, нема со врски примање помина тоа време :)
    21 март 2015
   3. Давор
    Давор
    ццц.. како дошло времето и твои луѓе ти вртат грб :/ ако ако
    21 март 2015
   4. Outrider
    Outrider
    ...ризик е, шо на пример ако не и се допадне црна ружа за поклон, шо ако се извади од памет женската? Или ако не слуша метал? После секташите криви вака онака :)
    21 март 2015
  8. Хоуп*
   Хоуп*
   Пa пoнеделник се дaвa нoв предлoг, петoк, сaбoтa и неделa се кoментирa... Тaкa демек нештo беше плaнoт.
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Outrider
    Outrider
    6 години одлежал само после на социјално бил, скоро примерен граѓанин :) се упокоил во 2006...
    5 март 2015
   3. Outrider
    Outrider
    Стави d наместо t во насловот на филмот, please :)
    21 април 2015
   4. Хоуп*
    Хоуп*
    Staviv izvini
    22 април 2015
  9. $F@$|-|T@
   $F@$|-|T@
   Од кога ти тоа стаф мембер ? Им се упика у администрација м? Срам да ти е :P
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. $F@$|-|T@
    $F@$|-|T@
    Ам .. може. Таман помалку страв ќе имам. Море ич ќе немам.
    4 февруари 2015
   3. Outrider
    Outrider
    а метал.... слушаш?
    4 февруари 2015
   4. $F@$|-|T@
    $F@$|-|T@
    Да. 24/7.
    4 февруари 2015
  10. Aristokrat
   Aristokrat
   Da ne ti e gledan Pi (1998)
   1. Outrider
    Outrider
    Секако, јако филмче е, оригинална прича и чудна камера имаше топ-100 во секое време
    25 јануари 2015
   2. Aristokrat
    Aristokrat
    Дека ми е симнат па за некои 20 минути ќе го почнувам,значи од тебе има пролазна
    25 јануари 2015
   3. Outrider
    Outrider
    Во секој случај, еден од пооригиналните филмови кои ги имам гледано
    25 јануари 2015
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Локација:
  Disco
  Професија:
  Condescending Rat
  IN SOVIET RUSSIA THE GLUE SNIFFS YOU !