1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Osameno Gulabce
Последна активност:
11 јули 2017 во 04:26
Зачленет на:
7 март 2017
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
11

Следачи 2

Пол:
Машки
Роденден:
5 јуни 1991 (Возраст: 26)

Сподели:

Osameno Gulabce

Полноправен Член, Машки, 26

Osameno Gulabce последен пат беше виден/а како:
11 јули 2017