1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
objektiven
Последна активност:
16 ноември 2012 во 03:13
Зачленет на:
31 август 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
17 април 1960 (Возраст: 58)

Сподели:

objektiven

Нов член, Машки, 58

objektiven последен пат беше виден/а како:
16 ноември 2012