1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Novica
Последна активност:
28 декември 2017 во 12:41
Зачленет на:
4 декември 2017
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
6 март 1990 (Возраст: 29)

Сподели:

Novica

Нов член, Машки, 29

Novica последен пат беше виден/а како:
28 декември 2017