1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
ninga
Последна активност:
16 јануари 2013 во 13:42
Зачленет на:
16 јануари 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
12 октомври 1982 (Возраст: 36)

Сподели:

ninga

Нов член, Машки, 36

ninga последен пат беше виден/а како:
16 јануари 2013