1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Nikolina
Последна активност:
11 јуни 2012 во 14:18
Зачленет на:
11 јуни 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
1
Пол:
Женски
Роденден:
14 јануари 1983 (Возраст: 35)

Сподели:

Nikolina

Нов член, Женски, 35

Nikolina последен пат беше виден/а како:
11 јуни 2012