1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Nika
Последна активност:
27 март 2012 во 01:10
Зачленет на:
26 март 2012
Мислења:
12
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Женски
Роденден:
12 октомври 1996 (Возраст: 22)

Сподели:

Nika

Нов член, Женски, 22

Секогаш се чувствувам среќнa. Знаеш ли зошто? Зашто не чекам ништо од никого. Да чекаш-секогаш боли.! 26 март 2012

Nika последен пат беше виден/а како:
27 март 2012