1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Misir
Последна активност:
10 март 2012 во 17:13
Зачленет на:
6 март 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
12 октомври 1985 (Возраст: 33)

Сподели:

Misir

Нов член, Машки, 33

Misir последен пат беше виден/а како:
10 март 2012