1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Mila90
Последна активност:
17 јануари 2018 во 13:14
Зачленет на:
12 јануари 2018
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
13 мај 1900 (Возраст: 118)

Сподели:

Mila90

Нов член, 118

Mila90 последен пат беше виден/а како:
17 јануари 2018