1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Mihajlo
Последна активност:
12 март 2018 во 13:53
Зачленет на:
11 март 2018
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
20 ноември 1980 (Возраст: 38)

Сподели:

Mihajlo

Нов член, Машки, 38

Mihajlo последен пат беше виден/а како:
12 март 2018