1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Masterf
Последна активност:
20 јуни 2018 во 14:23
Зачленет на:
29 јули 2017
Мислења:
11
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
4 август 1992 (Возраст: 25)

Сподели:

Masterf

Нов член, Машки, 25

Masterf последен пат беше виден/а како:
20 јуни 2018 во 14:23