1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Marcello
Последна активност:
20 април 2018 во 19:40
Зачленет на:
17 декември 2014
Мислења:
96
Допаѓања:
50
Поени од трофеи:
618
Пол:
Машки
Роденден:
1 август 1990 (Возраст: 27)

Сподели:

Marcello

Староседелец, Машки, 27

Marcello последен пат беше виден/а како:
20 април 2018 во 19:40