1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
mackod
Последна активност:
16 декември 2018 во 12:36
Зачленет на:
28 октомври 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
610

Следачи 1

Роденден:
30 јануари 1989 (Возраст: 29)

Сподели:

mackod

Староседелец, 29

mackod последен пат беше виден/а како:
16 декември 2018 во 12:36