1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
LordofNaruto
Последна активност:
12 октомври 2018 во 02:52
Зачленет на:
12 октомври 2018
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
9 јануари 2000 (Возраст: 19)

Сподели:

LordofNaruto

Нов член, Машки, 19

LordofNaruto последен пат беше виден/а како:
12 октомври 2018