1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Ljupkas
Последна активност:
23 декември 2017 во 20:11
Зачленет на:
2 септември 2012
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1,001

Ги следи 3

Пол:
Женски
Роденден:
4 февруари 1994 (Возраст: 24)
Веб-страница:
Локација:
Tetovo
Професија:
MUZIKA

Сподели:

Ljupkas

Староседелец, Женски, 24, од Tetovo

Mi trebaa novogodisnoo pesnicee 12 декември 2017

Ljupkas последен пат беше виден/а како:
23 декември 2017