1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
KrIsTiJaN1
Последна активност:
26 април 2016 во 19:47
Зачленет на:
13 април 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
12 октомври 1998 (Возраст: 20)

Сподели:

KrIsTiJaN1

Нов член, Машки, 20

KrIsTiJaN1 последен пат беше виден/а како:
26 април 2016