1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Kowalsky
Последна активност:
19 јануари 2013 во 18:33
Зачленет на:
27 декември 2012
Мислења:
29
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
8
Пол:
Машки
Роденден:
17 јули 1996 (Возраст: 22)
Локација:
Kicevo
Професија:
Football

Сподели:

Kowalsky

Полноправен Член, Машки, 22, од Kicevo

здраво :) 27 декември 2012

Kowalsky последен пат беше виден/а како:
19 јануари 2013