1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Kisserboy
Последна активност:
17 октомври 2017 во 22:33
Зачленет на:
6 март 2012
Мислења:
2,394
Допаѓања:
3,774
Поени од трофеи:
1,153
Пол:
Машки
Роденден:
31 март 1995 (Возраст: 22)
Локација:
Битола

Сподели:

Kisserboy

Староседелец, Машки, 22, од Битола

да jас jас сум тoj што се лаже дека кога боли љубов е кога само еден сака повеќе.. 30 мај 2017

Kisserboy последен пат беше виден/а како:
17 октомври 2017 во 22:33