1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
khz777
Последна активност:
18 октомври 2017 во 12:50
Зачленет на:
20 септември 2014
Мислења:
97
Допаѓања:
63
Поени од трофеи:
618

Следачи 2

Пол:
Машки
Роденден:
28 јули 1993 (Возраст: 24)
Локација:
Argentina, Buenos Aires

Сподели:

khz777

Староседелец, Машки, 24, од Argentina, Buenos Aires

khz777 последен пат беше виден/а како:
Прегледува тема Војната во 2001, 18 октомври 2017 во 12:50