1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
kakao
Последна активност:
29 март 2014 во 17:51
Зачленет на:
29 март 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
13 август 1995 (Возраст: 22)
Локација:
Dortmund, Germany

Сподели:

kakao

Нов член, Машки, 22, од Dortmund, Germany

kakao последен пат беше виден/а како:
29 март 2014