1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Jesus
Последна активност:
19 март 2014 во 15:41
Зачленет на:
9 јули 2012
Мислења:
26
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
103

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
4 август 1993 (Возраст: 25)

Сподели:

Jesus

Истакнат Член, Машки, 25

Jesus последен пат беше виден/а како:
19 март 2014