1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Jack123
Последна активност:
11 март 2017 во 17:58
Зачленет на:
25 јули 2016
Мислења:
28
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
28 ноември 1999 (Возраст: 19)

Сподели:

Jack123

Нов член, Машки, 19

Ако стварно луѓето што доцнат се натпросечно интелигентни, јас сум нуклеарен физичар! 27 јули 2016

Jack123 последен пат беше виден/а како:
11 март 2017