1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Hellen
Последна активност:
11 јуни 2012 во 12:45
Зачленет на:
11 јуни 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Женски
Роденден:
14 јануари 1997 (Возраст: 21)

Сподели:

Hellen

Нов член, Женски, 21

Hellen последен пат беше виден/а како:
11 јуни 2012