1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Grupa Seirdzii
Последна активност:
12 октомври 2017 во 21:06
Зачленет на:
11 јули 2013
Мислења:
88
Допаѓања:
73
Поени од трофеи:
1,028
Пол:
Машки
Роденден:
14 јануари 1950 (Возраст: 67)

Сподели:

Grupa Seirdzii

Староседелец, Машки, 67

Grupa Seirdzii последен пат беше виден/а како:
12 октомври 2017 во 21:06